Eglenceli Matematik 1. Kitap

Yazar: Garda Turner

1001 CICEK KITAPLAR

Matematik artık cok daha eglenceli…
Eglenceli Matematik 1, uzman ogretmenlerin danısmanlıgında Milli Egitim matematik ders mufredat programına uygun bicimde tasarlandı. Icerigi, cocukların bagımsız ogrenme becerilerini artırarak okuldaki basarılarının yanı sıra zihinsel gelismelerine de katkıda bulunacak yontemlerle olusturuldu.
Eglenceli Matematik, cocuklara matematigi sevdirecek ogrenme teknikleri kullanılarak hazırlanan konu anlatımları ve cok sayıda alıstırma icerir. Cocukların matematiksel becerilerinin ve kavrayıslarının gelismesini saglayacak yontemlerle ve matematige ilgilerini artıracak bir yaklasımla hazırlanmıstır. Matematigi ogrenebilecegi konusunda cocugun kendine guvenmesini saglamak dizideki kitapların en onemli hedeflerinden biri olmustur.
Cocukların ilgisini cekecek bicimde renkli, resimli icerigi ve kaliteli baskısıyla matematik derslerini cok daha eglenceli ve verimli hale getiriyor. Konu anlatımları, cocukların uzun ve soyut anlatımlarla matematikten sogumamaları icin kolayca anlayabilecekleri sekilde kısa ve basit yapıdadır. Ayrıca kitaplarda, ogrenilen bilgilerin pekismesini saglamak amacıyla bolca alıstırmaya yer verilmistir.
Eglenceli Matematik kitapları ile cocuklar matematigi eglenerek ogrenecek ve ogrendikce daha cok sevecekler. Eglenceli alıstırmalar, cocukların konuları kolay ogrenmesini ve ogrenilenlerin kalıcı olmasını saglayacak.

Yayın Tarihi 2015-06-03
Orjinal Adı Targeting Maths Student Assessment Portfolio Year 2.
ISBN 6053412373
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi 1. Hm. Kagıt
Boyut 20 x 27 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.