Ebedi Mucize Kur’an Yazılması ve Toplanması

Yazar: Yrd. Doc. Dr. Hayrettin Ozturk

ENSAR NESRIYAT

Kur’an-ı Kerim, on dort asırdan bu yana, butun insanların ilgisini cekmis, musluman veya musluman olmayan yazarlar, bilim adamları, Kur’an’la ilgili arastırmalar hususunda adeta yarıs icinde olmuslardır. Zira Kur’an, dunyanın dort bir yanına yayılmıs, farklı uluslardan olusan muslumanların kutsal kitabıdır. Kur’an, Islam Dini’ni temel ilkelerini ve muslumanların hayatlarına egemen olan yasaları icermektedir.
Islam dusmanları, Kur’an’ın tahrif edildigi ve aslının olmadıgı hususunda Kur’an’ın sahihligini zedeleyecek turde bircok asılsız iddia ortaya atarak, Kur’an’ı muslumanların elinden alma ve asıl hedeflerini gerceklestirme yolunda buyuk gayret sarfetmektedirler…
Iste bu kitap, mustesriklerin ve Islam dusmanlarını ortaya attıkları iddiaların curuklugunu ve vardıkları sonucların yanlıslıgını ortaya koyacak, bu saha ile ilgilenenlere dogru ve guvenilir bir malzeme sunacak, Kur’an hakkında ortaya atılan iddilara ve bu iddiaların tahlilinin bir dokumunu saglayacak, ozlu ve bu zamana kadar ki calısmalardan farklı, guvenilir bir semayı cizmeye calısacaktır.

Yayın Tarihi 2005-09-26
ISBN 9756794518
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 303
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 15 x 21.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.