Duygusal Devlet & Devletler Icin Mutluluk Yonetimi

Yazar: Zeki Turgut Gezgez

DOGU KITABEVI

"Gezgez bu sıra dısı kitapta siyasi liderliklerin ve kamu otoriteleriyle kamu kurumlarının devlet yonetme isini vatandasların mutlulugunu artıracak sekilde yapma yollarını ve araclarını sayıyor ve acıklıyor.
Bu kitabı dikkatle okumanın okuyucuya yeni seyler ogretecegine, okuyucunun hayata ve devlete bakısına yeni bir cerceve kazandıracagına, ilgilenen iktisatcıların ve siyasetcilerin dusunce dunyasını zenginlestirecegine inanıyorum."(Atilla Yayla)

"Zeki Turgut Gezgez, bir zamanlar, hissiyatla, duygu ile isi olmadıgı dusunulen modern devlette duygusallık arayısına girmis. Esasen yonetim sadece akıl degil, duygu isidir. Iyi yonetici aklını kullanırken, yonetimi altındakilerin hissiyatını, psikolojisini dikkate alır. Devlet bu cercevede dusunulurse bildigimiz cehresinde degisiklikler olacagından ve bunun da halkın mutluluguna hizmet edeceginden suphe yok."(Mehmet Dogan)

Kitap boyunca devletin marka degerinin yukseltilmesine; duygusal paradoks, psikolojik orta sınıf ve halk gunu ekonomisi gibi yeni bir vokabulerin sistemi degistirme potansiyeline tanıklık edeceksiniz.

Yayın Tarihi 2015-04-14
ISBN 6059093262
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 152
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.