Dunyayı Degistiren Buluslar & Bilim, Teknoloji ve Sanat’ta (Birinci Kitap)

Yazar: Nur Akdag

YESIL ELMA

Siz degerli okuyucularımızın begenisine sundugumuz ‘Dunyayı Degistiren Buluslar’ adlı iki ciltlik kitabımız genis bir bilgi birikimi icermektedir. Her yastaki insanın merak edip ogrenmek isteyecegi bu bilgiler, onemli degerlendirmelerle birlikte sizlere sunulmaktadır. Merak ettiginiz konu ve olayların ‘Ilk’ kez nerede kesfedildigini, bulundugunu, gerceklestigini, icat edildigini, neyin nerede, nasıl oldugunu kitaplarımızda zevkle okuyacaksınız.

Icinde ilginc ve ogretici bilgiler barındıran bu kitaplar, aynı zamanda dunya uygarlık tarihinin de oykusunu sunmaktadır. Zengin bir icerikle ve siz okuyucuları sıkmadan teknolojiden sanata ve gunluk yasamdan saglıga her alanda ihtiyac duyacagınız bilgiler sade bir dille sunulmustur.
Bu calısmanın amacı, gunluk yasantımızda sık sık karsılastıgımız olayları, kullandıgımız aracları, merak ettigimiz konuları ‘Ilk kez’ kimin icat ettigini, kimin veya kimlerin kullandıgını, kimin gerceklestirdigini sunmaktır.

Bugunun dunyasını olumlu veya olumsuz olarak etkileyen, yon veren, sekillendiren olayların, bulusların, olguların veya aracların ‘Ilk’lerini anlatan bir basvuru kitabıdır.

(Bu kitap Kanada’nın Halifax Eyaletinde yasayan yazarımız Nur Akdag’ın Arastırmalarının bir urunudur.)

Yayın Tarihi 2009-04-09
ISBN 6054226009
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 288
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.