Dune: Corrin Savası

Yazar: Kevin J. Anderson

KABALCI YAYINLARI

Insanogluna ait yıldız sistemlerine yayılmıs Eski Imparatorlugu yıkan bir avuc insan kendi hırslarının kurbanı olur ve bilgisayar ebedizihin Omnius, yonetimi ele gecirerek bin yıl surecek makineler egemenligini baslatır… Insanoglu bu kez en kurnaz ve en guclu dusmanıyla, yapay zeka sahibi dusunen makinelerle savasacaktır…
Zamanın okyanusunda ve yanılabilir belleklerde gercek kahramanlar baskalasım gecirerek arketiplere donusur; savaslar gercekte oldugundan cok daha onemli bir hale gelir. Efsaneler ile gerceklerin uzlasması ise zordur.
Serena bu savası, onlarca yıl once oldurulmus bebeginin intikamını almak icin baslatmıstı. Xavier, Vor’un yanında savasmıs ve pek cok makine dusmanı yenmisti. Vor, bu olanaksız savası artık yanında arkadası olmadan sonuna kadar goturmeyi amaclıyordu. Sehitlerin fedakarlıklarının buna degmesini saglamanın tek yolu buydu. Vor, "ileri!" diye bagırdı, ilk robot fuzeleri Holtzman kalkanlarına carparken "Yok etmemiz gereken dusmanlar var!"
Frank Herbert’ın klasik Dune dizisinde anlatılan olayların bin yıl oncesine, Dune evreninin gecmisine, insanlar ve dusunen makineler arasında yasanan o korkunc savas gunlerine, efsanelerin en basına uzanıyoruz… Neredeyse yuzyıldır suren Butleryan Cihadı tarihteki en korkunc hamleyle sona ermek uzere…
Gelin ve aramıza katılın… Bildiginiz her seyi yeniden ogreneceksiniz… Haklı ya da haksız olsun, kardesinizi destekleyin.

Cevirmen: Zeliha Iyidogan Babayigit
Yayın Tarihi 2006-08-23
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 697
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 10.5 x 17.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.