Dogumdan Sonraki Saglıgınız

Yazar: Judy Sadgrove

ARKADAS YAYINLARI

Dogumdan Sonraki Saglıgınız, 6 kitaptan olusan yeni dizimiz Marshall Anne-Cocuk dizisinin ucuncu kitabıdır. Bu dizinin kitapları, alanında uzman kisiler tarafından yazılmıs, her biri kendi konusunda yararlı bilgiler, ipucları, sorunlara cozumler ve uzman gorusleri sunan kaynaklardır. Kuse kagıda renkli baskıyla yayınladıgımız kitapları gorsel cekiciligiyle de begeninize sunuyoruz. Ayrıca, spiral ciltleri sayesinde kullanımları kolay ve dayanaklıdır.

Dogumdan Sonraki Saglıgınız, bebeginiz dogduktan sonra yeniden forma girmenizde size yol gosterir. Dogru besinleri almanızı saglamak icin yemeniz gerekenleri oneren beslenme turlerine genel bir bakıs; buyuyen bebeginiz ve dogum nedeniyle esneyip gerilen kaslarınız; bebeginizle gecirdiginiz bir gune egzersiz ve dogru beslenmeyi sıkıstırabilmeniz; duygusal nedenler gibi formunuzu etkileyen diger etkenler bu kitapta bulabileceklerinizin yalnızca birkacı.Yapmanız gereken hareketlerin renkli fotograflarla gosterilmesinin hosunuza gidecegine inanıyoruz.

Dogumdan Sonraki Saglıgınız, biciminizi yeniden kazanmanıza, kaslarınızı guclendirip forma sokmanıza ve enerjinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

Cevirmen: Neslihan Altunel Varol
Yayın Tarihi 2003-01-20
ISBN 9755092498
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 112
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kuse Kagıt

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.