Cocuklar icin Sifacı & Cocuklar ve Genclerde Imgelemelerle Tedavi Teknikleri

Yazar: Ellen Curran

GUN YAYINCILIK

Yaralanmalar
Korkular
Kronik Hastalıklar (Astım/Diyabet)
Uyku Bozuklukları
Yuksek Ates

Zor zamanlarda cocuklara yardımcı olmak ya da sifalandırmak icin en iyi kaynaklardan biri kendi dogal, zengin hayal gucleridir.

Cocuklar icin Sifacı, cocukların basit bir atesten kansere kadar her turlu rahatsızlıklarının ve sancılarının ustesinden gelmede ebeveynlerin, bakıcıların ve saglık calısanlarının onlara yardım edebilmek icin sifanın bu guclu kaynagına nasıl girebileceklerini gostermektedir.

Bu kullanımı kolay el kitabı, yazarın kendi kızıyla ve danısanlarıyla yasadıgı deneyimlerinden yola cıkarak Zihin-Beden tıbbı ve imgelemelerini gercek yasamdan alınan vaka calısmaları ile gosterirken kucuk cocuklar ve ergenler icin yazılmıs bircok zengin imgelemeyi de icermektedir.

Bu degerli araclarla donatıldıklarında cocuklar kendi icsel sifa becerileri ile baglantı kurabilir, kendilerine guvenleri guclenirken kendi hayal guclerinin keyfini cıkarabilirler!

Ellen Curran 24 yıllık tescilli bir hemsiredir.Amerikan Holistik Hemsireler Dernegi tarafından desteklenen Sıradanlıgın Otesindeki Hemsireler programınca (BON) interaktif Rehberli Imgeleme sertifikasına sahiptir. Curran yaralanmalar, korkular,kronik
hastalıklar ve uyku bozuklukları gibi cesitli saglık problemi yasayan cocuk ve ergenlerle rehberli imgeleme calısmalarına halen
devam etmektedir.

Yayın Tarihi 2015-06-01
ISBN 6054540457
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.