Cince Ilk Bin Sozcuk

Yazar: Heather Amery

1001 CICEK KITAPLAR

Cince Ilk Bin Sozcuk cocukların ve genclerin dil ogrenimi icin hazırlanmıstır. Bu kitap, hem okul oncesi hem de okul cagındaki cocuklar icin essiz bir hazine niteligindedir.

Henuz okul yasına gelmemis cocuklar, kitabı resimli bir sozluk olarak kullanabilirler. Resimleri tarif edip Cince adlarını soyleyebilir hale gelecek ve resimlerde gordukleri nesneleri Cincedeki adları ile eslestirmeye baslayacaklardır.

Okul cagındaki cocuklar ise bu kitap sayesinde sozcuk dagarcıklarını gelistirir ve Cince sozcuklerin dogru yazılıslarını ogrenirler.

Kitabın sonunda verilen ve kitabın icerdigi tum sozcukleri kapsayan listeyi, cocugunuzdan sozcuklerin kitaptaki yerlerini bulmalarını istediginiz bir oyun yaratmak icin kullanabilir ve bu sayede, cocugunuzun farklı alanlardaki gelisimine katkı saglayabilirsiniz.

Cocuklar ayrıca kitapta verilen web sitesine gidip kitapta yer alan sozcuklerin nasıl telaffuz edildigini de ogrenebilecekler.

Cocuklar Cinceyi eglenerek ve dinleyerek ogrenecek!
Bu kitapta yer alan sozcuklerin nasıl telaffuz edildigini dinleyebilmek icin www.usborne-quicklinks.com adresine girip 1000 Chinese yazmanız yeterli!

Cizer: Stephen Cartwright
Yayın Tarihi 2013-05-20
Orjinal Adı First Thousand Words in Chinese
ISBN 6053410416
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 64
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kuse Kagıt
Boyut 24 x 32 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.