Buzkıran & II. Dunya Savası’nı Kim Baslattıı

Yazar: Viktor Suvorov

DELTA KULTUR YAYINEVI

“ Suvorov, son 60 yıl icerisinde dinlenen, soylenen, okunan her Sovyet sarkısı, siiri ve romanıyla; cıkarılan her film, kaleme alınan her kitap ve her makaleyle; kabul edilen her NATO yonergesiyle… Ingiliz hukumetinin her tahmini, Pentagon’un her yetkilisinin, her akademisyen, her komunist ve her komunist karsıtı ve de her yeni muhafazakar entelektuelle tartısmakta. Yalnız bunu dikkate aldıgımızda bile ‘Buzkıran’ cagdas tarih alanında
kendine ozgu bir yapıt olarak degerlendirilmeli.”
THE TIMES
“Bu kitabın bir tarihci degil, profesyonel bir istihbaratcı tarafından yazılmıs olması onun degerini yukseltiyor. Sovyet yoldaslar ve Batı’daki arkadasları zapt edilmez bir hiddete kapılacaklar. Tarihteki son “beyaz lekelerini” savassız teslim etmeyecekler. Onları dinlemeyi bırakın, ‘Buzkıran’ı okuyun! Bu, gercekleri soyleyen bir kitaptır.”
DIE WELT
Bu kitap, yalnızca Rusyada 11 milyon; Dunyada, 11 ayrı dilde toplam 47 milyon adet satıldı. Viktor Suvorov, Ikinci Dunya Savası ve yakın tarihi, cok farklı bir acıdan, cok az insanın baktıgı bir acıdan ele alıyor. Bildiklerinizin tamamı bir kenara bırakın, BUZKIRAN’ı okuyun!

Cevirmen: Bahram Abdurahimov
Yayın Tarihi 2009-10-05
ISBN 9944216333
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 416
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.