Biricik Dinim Islam

Yazar: Nurdan Damla

CILEK YAYINLARI

Siir, roman, hikaye, makale ve denemeleri kucuk yaslardan itibaren cesitli dergi ve gazetelerde yayımlanan Nurdan Damla, 10-12 yas grubu cocukları icin kaleme aldıgı Biricik Dinim Islam adlı bu eserinde Altı Parıltılı Iman Gunesi modeli ile cocuklarımızın ruhunu aydınlatıyor. Iman, melekler, peygamberler ve mucizeleri, onlara verilen kitapları ve ozellikleri, cennet ve cehennemi hikayeler esliginde tanıtıyor, tasvir ediyor.

Bes Isıltılı Islam Yıldızım baslıgı altında ise cocuklarımız, dinimizle ilgili bes ilkeyi ogreniyor. Bu ilkelere inanıp bunları uygulayan cocukların ne gibi karakter ozellikleri kazanacagını, sizler de fark edeceksiniz.

365 Gunde Sevgili Peygamberim” kitabıyla Turkiye Yazarlar Birligi Cocuk Edebiyatı Odulu’nu alan Nurdan Damla, “2007 Yılın Cocuk Yazarı” secilmis olup eseri, on bir dile cevrilmistir. Cok sayıda cocuk kitabıyla cocukların ve anne babaların gonullerinde taht kurmus olan yazarımızın kaleminden hep birlikte Biricik Dinimiz Islamı, bir de cocukların gozunden okumaya ne dersinizı

Yayın Tarihi 2010-10-25
ISBN 6051180281
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 152
Cilt Tipi Ciltli
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 17 x 24 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.