Bir Liderin Dusunce Sitemi

Yazar: Dursun Saral

CINIUS YAYINLARI

Bu kitapta siyasi liderlerin verdigi kararların hayatımızı nasıl etkiledigi, yasamsal olaylar incelerek acıklanmaktadır. Siyasi liderlerin verdikleri kararları nasıl ve ne sekilde aldıkları, hangi dusunce sistemlerini kullandıkları, yaptıkları konusmalar ve icraatlar analiz edilerek acıklanmaktadır. Etkili bir liderin nasıl secilebilecegi konusunda tespitler yapılmaktadır. Bunun yanında dikkat edip uzerinde durmadıgımız gunluk olayların yasanma sebepleri acıklanmaktadır. Yazar var olan devlet isletim sisteminin aksak olan yonlerine deginmekte ve yeni cozum onerileri sunmaktadır. Dunyaya hakim bir millet olabilecek devlet isletim sisteminin nasıl olabilecegini acıklamaya calısmaktadır.

Yazarın ilk kitabı olması nedeni ile yeni yazarlara yol gosterir nitelikte olan kitap, etkin icerik ve kullanılan farklı dusunce sistemleriyle alanında profesyonel kisilere yeni ufuklar acabilecek guctedir.

“Milletin basındaki liderin dusunce sistemi nasılsa, devlet icinde isleyen sistem odur ve devletin ilerlemesi ve gelismesi ona goredir.”

“Liderlerin tutumları, soyleyisleri ve birbirlerine ustun gelmek icin yıpratıcı islere girismeleri, birbirlerini degil toplumu yıpratır. Yukseltecek yerde dususe gecirir, zaman gelir yok olmasına sebep olur.”

Yayın Tarihi 2012-04-24
ISBN 6051274249
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 157
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 12.5 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.