Bir Gunde Ekonomist Nasıl Olunurı

Yazar: John Charles Pool

ETKILESIM YAYINLARI

"Hemen herkesin ekonomi anlayısını artırabilecek bir el kitabı"
USA Today

"Ekonomik olayların sizi ve firmanızı nasıl etkiledigini anlamak isterseniz ‘Bir Gunde Ekonomist nasıl Olunurı’ kitabını okumalısınız"
Crain’s New York Busines

"Ekonominin matematigini ogrenen, fakat manasını kavrayamayan herkesin okuması gereken bir kitap"
Success Dergisi

"Bir Gunde Ekonomist nasıl Olunurı" size gunumuzun zor ekonomik sartlarında her yoneticinin bilmesi gereken temel bilgileri verecektir. Tahmin ettiginiz daha az sayfada daha fazla teorik bilgi bulacaksınız: Faiz oranları ve enflasyon, fırsat maliyeti ve gorunur maliyet, fiyat ve kar, borc ve butce acıgı. Tam manasıyla ogrenemediginiz butun kafa karıstırıcı ve fakat onemli kavramlar, ogrenmesi kolay, unutması imkansız bir tarzda ozetlenmistir.

Bu kucuk kitap, isletme yuksek lisansını yeni tamamlamıs bir gencle yaslı bir ekonomi profesoru arasında gecen konusmalardan meydana gelmistir. Pek cogumuz gibi bu genc yonetici adayı da cok sayıda dersler almıs ve formuller ogrenmek icin didinmistir; fakat hala ekonominin gercekten ne demek oldugunu kavrayamamıstır. Onları dinledikce goruruz ki Profesor; makro mikro ve uluslar arası ekonominin onemli kavramlarını grafikler, anlasılmaz bilimsel bir lisan veya matematik kullanmadan gayet sade bir dille acıklar.

Sunu itiraf etmeliyiz ki, herkes ekonomi hakkında konusur ama pek az kisi gercekten anlar. "Bir Gunde Nasıl Ekonomist olunurı", modern yoneticiler icin muhakkak okunması gereken ve gayet kolay bir kitap.

Yayın Tarihi 2008-04-29
ISBN 9752694644
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 128
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.