Bir Golgenin Intikamı

Yazar: Ferhat Unlu

EVEREST YAYINLARI

Cesur, gosterisli ve tutkulu avukat Timucin bir sabah evinin banyosunda olu bulunur. Olumunun ardında yatan sır ve belki de katilinin kimligi aynadan yansıyan gozlerinde gizlidir.Timucin’in cesedinin bulunmasından sonra yalnızca yirmi yıllık karısı Aysun’un degil, yakın dostları Savas ve Ercan’ın da hayatı tumuyle degisecektir.

Cinayet, o gune kadar yasamını sadece yazı uzerine kuran Savas’ı, gercegin orta yerinde bir catısmanın icine atmıstır. Kurbanın sovalye ruhlu diger arkadası Ercan ise, kim oldugu bilinmeyen bir suclu ile savastıgı golgeler evreninin icinde bulmustur kendini. Ikisini de kederli bir son beklemektedir.

Yazar, yer yer zaman otesi bir tempoyla, kimi yerde de gercekci bir hızla kurguladıgı romanında, polisiyenin matematiksel kesinligini sucun karmasıklıgı ile harmanlayan bir yazım tarzını kullanıyor ve farklı yasamların oykusunu sasırtıcı imgelerle anlatıyor.

Bir Golgenin Intikamı, catısma dusuncesi ekseninde okuru, bireysel gercekligin sınırlarında dolastıran sert bir polisiye roman.

Yayın Tarihi 2004-01-21
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 288
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.