Bilgisayar Agları ve Internet Muhendisligi

Yazar: Dr. Rifat Colkesen

PAPATYA YAYINCILIK EGITIM

Bu kitap Dr. Rifat Colkesen’in Bilgisayar Haberlesmesi ve Bilgisayar Agları uzerine yazdıkları kitaplarından yararlanarak Dr. Osman Aliefendioglu editorlugunde "Bilgisayar Agları" ve ilgili derslerde birebir islenecek bir ders kitabı uyarlamasıdır.

Konular Dr. Rifat Colkesen’in, Dr. Osman Aliefendiglu’nun ve bu dersi veren bircok akademisyenin anlatım senaryosuna gore yeniden duzenlenmis olup bir donemlik ders boyunca ogrencilere kazandırılması gereken, olmazsa olmaz standart bilgileri kapsamaktadır. Bilgisayar agları ve Internet teknolojiler konusu en azından bu kadar bilinmelidir.

Kitabımız iki kısımdan olusmaktadır. Ilk once bilgisayar ag omurgasını olusturan konular ele alınmıs olup daha sonra Internet muhendisligi kapsamına giren konular ele alınmıstır.

Kitap, universitelerin fakulte ve meslek yuksek okulları programı cercevesinde hazırlanmıstır. Dolayısıyla bilgisayar muhendisligi, endustri muhendisligi, elektronik muhendisligi, yonetim bilisim sistemleri bolumleri; teknik egitim fakultelerinin ilgili bolumleri ve meslek yuksek okulu ogrencileri icin de bir ders kitabı olma ozelligindedir.

Yayın Tarihi 2009-02-10
ISBN 9756797938
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 272
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi 1. Hm. Kagıt
Boyut 16.5 x 24 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.