Beden Yalan Soylemez

Yazar: Vicky Vlachonis

KOTON KITAP

Herkesin yasadıgı bel agrıları, bas agrıları, tutulmus omuzlar, agrılı ayaklar gibi can sıkıcı gunluk agrıları vardır. Agrıya ilk tepkimiz onu gecirmek icin kısa sureli tedbirler almaktır ancak bu yaklasım agrının altında yatan sebebi ortadan kaldırmaz. Beden Yalan Soylemezde Vicky Vlachonis bize acımızın kaynagını nasıl tespit edecegimizi, cıkıs noktasını nasıl anlayacagımızı ve sonra uygulaması kolay diyet, egzersiz ve duygusal esenlik yontemlerinden olusan butunsel bir yaklasımla ondan nasıl kurtulacagımızı gosteriyor.

Vlachonisin basarılı acıdan kurtulma programı, unlulerden CEOlara, cok calıstırılan balerinlerden calısan annelere cok cesitli hastalarla yıllarca yapılan calısmalardan sonra gelistirildi. Pozitif Geri Bildirim Programı okurlara uc asamada rehberlik ediyor: Yansıtma, Bırakma ve Isık Sacma. Beden Yalan Soylemez, tariflerle detaylı bir yemek planı, agrı bolgelerini ve iyilestiren dokunma noktalarını belirlemek icin vucut haritaları ve yorgunluk, sindirim problemleri ve depresyon gibi belli baslı sorunlar icin

onerilen adım adım uygulanacak careler iceriyor. Bu cıgır acıcı yaklasım acıyı, cabucak daha iyi gorunmeniz ve hissetmeniz, fiziksel ve duygusal acıdan tamamen kurtulmanız icin bir arac olarak kullanıyor.

Cevirmen: Arın Rubacı
Yayın Tarihi 2014-09-05
ISBN 6056468636
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 368
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 14 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.