Avrupa’yla Askımız

Yazar: Burak Artuner

TRUVA YAYINLARI

Karsılıklı Sevgi Var mıı Yoksa Tek Taraflı Bir Ask mı Buı
Avrupa’yla Askımızda Ulkemiz Fakir Ama Onurlu Bir Erkegi Oynarken, Avrupa Zengin Ve Guzel Bir Kız Rolunde.
Iste Bu Dramı Dedelerimizin De Farklı Boyutlarda Yasadıgını Gordugunuzde Cok Sasıracaksınız ve Kıyas Ustune Kıyaslar Yapacaksınız!!!
Avrupa ile iliskilerimiz bundan asırlar once, Osmanlı Devleti’nin ilk kuruldugu yıllara uzanıyor. Saray entrikaları, fırtınalı asklar, savaslar, ittifaklar ve tabii ki rekabet bu iliskinin temellerinden hic eksik olmadı. Baglar gittikce derinlesti, derinlestikce ilginclesti ve ortaya uzun ve maceralı bir ask cıktı: Avrupa ile askımız!
Sultan Orhan Bizans’a damat oldugunda bu askın akıbeti ne olmustuı Da Vinci’nin Istanbul sifreleri nelerdiı Papa’yı kacırmaya kalkan Turk’un sonu ne olduı Denizler fatihi Barbaros Kaptan’ın gonlunu calan 18’lik dilber kimdiı Kazanova’yı nasıl sunnet etmeye kalktıkı Paris’li kadınları cıldırtan Turk’un sırrı neydiı Metresinden kurtulmak icin Abdulhamid’den yardım isteyen kral kimdiı
Bugun gundemimizin bir numaralı maddesi olan Avrupa ile nasıl tanıstıgımızı ve bugunlere nasıl geldigimizi ogrenmek istiyorsanız Avrupa ile askımızın filizlendigi yıllara donun ve bu ilginc hikayeleri mutlaka okuyun.

Yayın Tarihi 2005-09-08
ISBN 9756237678
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 256
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.