Avrupa Birligi Tabuta Cakılan Son Civi

Yazar: Yılmaz Dikbas

ASYA SAFAK YAYINLARI

IMF ile parasının yonetimi elinden alınıp borc batagına dusurulen, Ozellestirme ile tum yeraltı ve yerustu zenginlikleri, ekonomik kaleleri ele gecirilen, Gumruk Birligi ile dıs ticaret yonetim ve denetimi devralınan Turk ulusunun, artık sıra Ulusal Egemenligini elinden almaya gelmisti. Iste bu son asamayı tamamlamak, yani tabuta son civiyi de cakmak uzere, Turkiye AB’ye uye olma surecine sokuldu. Bu surecte Turkiye bolunup parcalanacak ve sonunda Ulusal Egemenlik Bruksel’e teslim edilecekti.
Turkiye’nin AB yanlısı sivil ve askeri yoneticileri, AB’ye uye olundugunda Ulusal Egemenligin elden gidecegi gercegini Turk ulusundan hep sakladılar. Iste biz, Turkiye’de ilk kez, bir sır gibi saklanan bu gercegi ortaya cıkarıp, tum belgeleriyle bu kitapta ortaya koyduk.
Icine Ulusal Devletin konuldugu tabuta cakılan son civinin tum ayrıntılarını bu kitabımızda okuyacaksınız.
AB’nin anti-demokratik, kimseye hesap vermeyen, fasist ve merkeziyetci yapısını, en saglam Avrupa belgelerine dayanarak, Turkiye’de ilk kez biz bu kitabımızda ortaya koymus olduk.
AB’ye uyelikten yana olmanın, Ulusal Egemenligimizi Bruksel’e teslime hazır olmak anlamına geldigini, Turkiye’de ilk kez biz bu kitabımızda yazdık.
AB’den hibe alan vakıfların, isci ve isveren sendikalarının, odaların, derneklerin, birliklerin, universitelerin ve belediyelerin tam listesini tum ayrıntılarıyla Turkiye’de ilk kez bu kitabımızda bulacaksınız.
Adları, unvanları, makamları ve rutbeleri ne olursa olsun, Avrupa Birligi uyeligini destekleyenlerin ‘Vatana Ihanete Tesebbus’ halinde oldukları suclamasını, en saglam belgelere dayanarak, Turkiye’de ilk kez biz bu kitabımızdaki makaleleri yazarak yaptık.
Eger Avrupa Birligi ile Turkiye arasındaki Muzakereler uzun surecek olursa, elinizdeki bu kitap bir gun yasaklanabilecek, toplatılabilecektir. Cunku, bir sure sonra, AB karsıtı gorus bildirmek, AB’nin anti-demokratik, kimseye hesap vermeyen, fasist ve merkeziyetci yapısından soz etmek yasadısı ilan edilebilecektir.

Yayın Tarihi 2007-07-01
ISBN 9759159077
Baskı Sayısı 6. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 756
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.