Astrolojide Gosterge Tespiti

Yazar: Oner Doser

ASTROLOJI OKULU YAYINLARI

Ortacag Astrolojisi uzmanı Oner Doser, okurları gercek astrolojiyle tanıstırıyor…

Astrolojiye yapılan en yaygın elestirilerden bir tanesi, insanları burclara gore on iki gruba ayırarak ele almasıdır. Bu elestiri, son derece haklı bir elestiridir. Fakat aynı zamanda buyuk bir yanılgıyı da icermektedir: Insanları on ikiye ayırarak ele almak ve cabuk tuketilebilsin diye astrolojiyi astroloji olmaktan cıkartacak kadar basitlestirmek, medyaya ve gundelik hayata hakim olan populer astroloji anlayısının sonucudur.

Gecmisi yalnızca yuz yıl oncesine dayanan bu populer astroloji anlayısının karsısında ise bes bin yıllık bir bilgi birikimi uzerinde yukselen gercek ve dogru astroloji durmaktadır. Insanoglunun evreni, tabiatı ve hayatı kendi algıladıgı sekliyle incelemesine ve tum bunları bir butun olarak bir arada islemesine dayanan gercek astroloji, medyadaki burc astrolojisiyle karsılastırıldıgında, insanı hayrete dusurecek kadar farklı ve geliskin bir calısma alanıdır.

Ortacag Astrolojisi uzmanı Oner Doser, “Astrolojide Gosterge Tespiti” isimli bu kitabında, okurları, iste bu gercek astrolojiyle tanıstırıyor.

Astrolojide Gosterge Tespiti’nin ana konusu, gostergeler kavramı. Insanları dogdukları gune gore yalnızca Gunes burclarıyla ele almak yerine onların dogum haritalarını esas alarak calısan klasik astrolojide, bir haritayı okumanın temel araclarından biri, gostergelerdir.

Hepimiz gezegenleri biliriz; Venus guzelliktir, Mars savastır, Saturn sınırlamalardır… Oysa bunlar gezegenlerin sadece genelgecer anlamlarıdır; belli bir astroloji haritasında ise, o kisinin hayatına ozel olayları, kisileri temsil eden ve bu sayede hayatının fotografını cekebilmemizi saglayan birer astrolojik gostergeye donusurler.

Klasik Astroloji’nin kisinin hayatıyla ilgili hem tespitlerde hem de ongorulerde bulunmak icin kullandıgı gostergeler, bu kitapta anlatılan ozel teknik ve yontemlerle saptanır. Bizi harita sahibinin omru boyunca parasal durumunun nasıl seyredecegi, hangi mesleklerde basarılı olacagı, hangi hastalıklara yatkınlık tasıdıgı, evlenip evlenemeyecegi, evlenecegi kisinin genel ozellikleri gibi konulara iliskin soruların yanıtlarına goturecek olan gostergeleri bu kitaptaki ozel teknik ve yontemlerle tespit etmek mumkundur.
Oner Doser’in 2003 yılından bu yana inceledigi farklı Klasik Astroloji kaynaklarından derleyip bir araya getirdigi bu bilgiler kitapta birbirleriyle sentezlenerek sunuluyor, Turkiye’de ve dunyada ilk kez tek bir kitap icerisinde bir arada yer alıyorlar.
Bu kitapta anlatılan ozel teknik ve yontemler sayesinde okurlar, astroloji haritalarının evlilik, para, meslek, kariyer, un, saglık, cocuk gibi konularda kendilerine sundugu vaatlerin sifrelerini cozmelerini saglayacak bilgilere sahip olacaklar.

Yayın Tarihi 2012-12-17
ISBN 6056357800
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 288
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 16 x 23 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.