Altıncı His

Yazar: Dr. Judith Orloff

KURALDISI YAYINLARI

“Altıncı his” diye bir seyden soz edildigini hep duyarız; bazıları icin “altıncı hissi cok guclu” oldugu soylenir ama gercekten de “altıncı his” denilen seyin ne oldugunu biliyor musunuzı Hic deja vu yasamadınız mıı Ruyalarınızda haber aldıgınız, gelecegi gordugunuz olmadı mıı

Altıncı hissi, sezgileri guclu bir hekim, bir psikiyatr olan Judith Orloff kendi sezgisel yolculugunu anlatırken tum bu sorulara ve benzerlerine yanıt veriyor ve icsel bilgeliginize nasıl odaklanabileceginizi gosteriyor.

Hepimizde var olan altıncı hissinizi gelistirmek, kendinizle, bedeniniz ve ruhunuzla daha uyumlu olmak icin sezgisel bir yolculuga cıkmanız gerekir. Ve bu yolculukta en iyi arkadasınız icsel sesinizdir; ona kulak verirseniz yolculuk keyifli hale gelir, yanlıs yola da sapmazsınız.

Kendi icinize girer ve yasamınızın aktıgı yerin ne kadar derin oldugunu gorurseniz, bu yolculugunuzun baslangıc ve bitis sırlarını da cozersiniz…

Dr. Judith Orloff spirituel ve maddi dunyaları duyarlılıkla birlestiriyor ve bizi yasamın daha derin gizemleriyle karsı karsıya getiriyor.
-Deepak Chopra

Biz aslında oldugumuzdan cok daha fazlasıyız. Judith Orloff bu basit gercegi anlamamıza yardım ediyor.
-Louise Hay

Dogaustu ile Sigmund Freud’un dunyasının arasında kopru kurabilecek biri varsa, o Dr. Judith Orloff’tan baskası olmaz.

Cevirmen: Muberra Unsal
Yayın Tarihi 2012-05-01
ISBN 9752751880
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 392
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.