Alparslan Turkes

Yazar: Oguzhan Cengiz

BILGEOGUZ YAYINLARI

“Bugun Milliyetci Hareket Partisi dimdik ve guclu sekilde ayakta durmakta, Turk Milletinin yegane umidi haline gelmis bulunmaktadır. Bunun sebepleri arasında, Alparslan Turkes gibi karizmatik ve bilge bir lidere ve onun yetistirdigi kadrolara sahip olması cok onemlidir. Turk Milliyetcileri, bu gercegi hicbir zaman unutmadan, Basbuglarının gosterdigi buyuk hedeflere dogru akıp giden kutsal yolculuklarına yılmadan ve yorulmadan devam edeceklerdir.”

Dr. Devlet Bahceli
M.H. P Genel Baskanı

Tarihinde yerini almıs, iz bırakmıs liderlerden Alparslan Turkes’i tanınmıs ve onunla Kıbrıs meselesinde isbirligi yapmıs olmak benim icin daima bir onur vesilesi olmaya devam edecektir. Buyuk, cesur, kararlı ve Turk Ulusu ile ovunen, Turkiye’nin kılına zara gelmesin diye didinen bir liderdi.”

Rauf Denktas

Bu alicenap insan ve onun ulkudasları, bizimle beraber aglamıslar, bizim acılarımızı paylasmıslar, bizler icin dualar etmisler. Kırım Tatar Turkleri Merhum Alparslan Turkes’e ve Ulkuculere mutesekkirdir.”

Mustafa A.Kırımoglu

Yurekten inanırız ki, Alparslan Turkes’in emelleri, fikirleri, Turk Milliyetciliginin yolunu aydınlatan 9 ısıgı hic bir zaman unutmayacak ve 21. Yuzyılda yukselecegi seksiz olan Turklugun temel kaynaklarından biri daima canlı kalacaktır.”

Ebulfez Elcibey

Cumhuriyet Tarihimizin iki buyuk devlet adamı yetistirmistir. Birisi Ataturk, digeri de Alparslan Turkes’tir. Her ikisi de mensup oldugu “Turk Milleti” asıgı idiler. Her ikisi de “Turk Milliyetcisi” olmakla iftihar eden ve de haykıran insanlardı. Ortak noktaları “Ne mutlu Turkum diyene” parolasında yatmakta idi.”

Prof.Dr. Abdulkadir Donuk

Yayın Tarihi 2015-03-21
ISBN 6059960267
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 656
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.