Almanak 2006 Analizleri

Yazar: Kollektif

SOSYAL ARASTIRMALAR VAKFI

Yılın onemli olaylarını ve gostergelerini toplumsal hafızamızda tutmak icin cok onemli bir kaynak olan ALMANAK her yıl oldugu gibi 2006’yı da bize hatırlatacak.
Cesitli akademisyen ve aktivistlerin ekonomi ve bankacılık, tarım ve ozellestirme, emek hareketi, insan hakları ve demokrasi, dunya ve Turkiye, cevre ve kentlesme konularındaki yazılarından derlenen 2006 Almanak’ta yılı degerlendiren analizlerin yanında zaman dizinleri ve yılı ait ekonomik ve sosyal gostergeler de CD olarak hazırlanmıstır. Almanak yazarlarından bazıları:
Sezai Sarıoglu, Bulent Falakaoglu, Gokcer Ozgur, Ismail Siriner, Murat Aydın, Aziz Konukman, Gaye Yılmaz, Hakan Kapucu, Oztin Akguc, Ahmet Atalık, Tolga Toren, Bayram Unal, Yavuz Yıldırım ve Cahide Sarı, Deniz Adalı, Nevra Akdemir, Basak Erguder, Aziz Celik, Erkan Aydoganoglu, Yuksel Akkaya, Kamil Tekin Surek, C. Ceyhan Suvari, Tulin Bozkurt, Handan Caglayan, Mehmet Esatoglu, Nevzat Onaran, Haluk Gerger, Temel Demirer, Selim Yılmaz, Aslıhan Aykac, Sibel Ozbudun, Ozlem Tezcek, Onur Hamzaoglu, Aydın Cıngı, Fuat Ercan, Aslıhan Tumer, Mehmet Horus, Sonia Davila Poblete, Turkel Minibas, Murat Kayıkcı

Yayın Tarihi 2007-10-19
ISBN 9944561242
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 654
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 16 x 24 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.