Allah Allah Bizim Kontesi Kim Sevdiı

Yazar: Mine G. Kırıkkanat

ERKO YAYINCILIK

Kitabı baskıya hazırlarken, gerek benim ongorulerimin zaman icinde haklı cıkıp cıkmadıgını, gerekse olaylara bakısımdaki degisikligi izleyebilmeniz icin yazılarda konu edilen olayların tarihlerini oldugu gibi bıraktım.
Ve bir de baktım ki, Turkiye’de olanları ozellikle 2003 yılından beri yan yana koyunca, gercek apacık: Ben aslında 5 yıldır, sol elimde buyutec, sag elimde cımbız/kalem; ‘Allah Allah, Kontesi Kim Sevdiı’ vakasına kanıt toplamısım !
Topladıgım kanıtlar, size de ipucları verir ve bu ulkeyi bu hale getiren sorumlu sucsuz ya da suclu sorumsuzlara dair sizi de aydınlatırsa.. Kontesi kurtaramadık ama failleri hala kovalayabilir, hatta yakalayabiliriz, diye dusunuyorum.
Mine G.Kırıkkanat

Sunu butun ictenligimle soyluyorum. Bir gun gercek Turk entelektuelleri ansiklopedisi yazılırsa, burada Mine G. Kırıkkanat’a mutlaka bir madde acmak gerekecektir. Cunku Mine bu davada, Turkiye’nin aydın gecinen bir suru madrabazına, gercek anlamda bir ‘entelektuellik dersi’vermektedir. Ustelik bu ders, gercekten cesur bir cıkısa dayanmaktadır. Kendisi Paris’te, hem de Paris’in burnundan kıl aldırmayan aydın kesiminde yasayan Mine’nin yaptıgını yapmak yurek ister.
Ertugrul Ozkok

Yayın Tarihi 2007-04-25
ISBN 9944338462
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 128
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.