ALES Sayısal ve Sozel Mantık Cozumlu Soru Bankası Seti (11 Dvd)

Yazar: Kollektif

GORUNTULU DERSHANE

ALES egitim seti ile dikey gecis sınavına cok hızlı hazırlanabilirsiniz. ALES ozel ders, ALES kursu ve ALES icin ozel bir calısma yapmanıza gerek kalmayacaktır. ALES sınav konuları ALES goruntulu egitim seti icinde yer alan ALES matematik dersi, ALES turkce dersi ve ALES geometri dersi goruntulu egitim setinde detaylı bir sekilde anlatılmıstır. ALES gorsel egitim seti icinde yer alan ozgun sorular ile cozumler net ve anlasılır bir sekilde yapılmıstır. ALES sınav sorularına hakimiyetinizi arttıracaktır. ALES Cıkmıs sınav soruları dikey gecis sınavı egitim seti icinde goruntulu olarak ogretmenler tarafından cozulmustur.

ALES Nasıl Hazırlanmalıyım;

ALES Sınavına ALES Goruntulu egitim seti ile hazırlanmak cok kolaydır. ALES Egitim Seti icinde yer alan ALES turkce egitim seti, ALES matematik egitim seti, ALES geometri egitim seti, ALES sayısal mantık seti, ALES sozel mantık seti rehberlik calısmamız ile ALES dersleri ne nasıl hazırlanacagınızı adım adım ogretmenlerimiz ALES rehberlik videolar ile hazırlamıslardır.

ALES Soru Cozumleri;

Dikey Gecis Sınavı ALES soru cozumlu soru bankası egitim seti ile ALES matematik soruları, ALES turkce soruları, ALES geometri soruları, ALES sozel mantık soruları ve ALES sayısal mantık soruları ozenle ve ozgun bir bicimde ALES hocaları tarafından hazırlanmıstır. Hazırlanan ALES soruları ogretmenler tarafından detaylı bir sekilde konuları da anlatarak cozume ulastırılmıstır.

ALES Cıkmıs Sınav Soruları:

ALES Gorsel Egitim Seti icinde dikey gecis sınavı cıkmıs soru cozumleri yer almaktadır. ALES Cıkmıs Sınav Soruları ile ALES de cıkan sınav sorularına daha hakim olabileceksiniz.

ALES Matematik Cozumlu Soru Bankası;

ALES matematik cozumlu soru bankası egitim seti ile ALES matematik sorularını cozebileceksiniz. ALES Matematik seti ile matematik korkunuzu yeneceksiniz.

ALES Turkce Cozumlu Soru Bankası;

ALES Turkce Soru Bankası ile turkce konularına hem hakim olacaksınız hem de sozel soruları cok rahat cozebilme alıskanlıgınız olusacaktır.

ALES Geometri Soru Bankası;

ALES Geometri konularının tamamını soru cozme teknikleri ile ogrenip hem ALES geometri konularına hem de ALES geometri soru cozumlerini ogreneceksiniz.

ALES Sayısal Mantık Soru Bankası;

ALES sayısal mantık konularını ogrenmeye hazır mısınızı O halde ALES sayısal mantık soru bankası seti ile hem ALES sayısal mantık konularına hem de ALES sayısal mantık soru cozumlerini bu setle ogrenebileceksiniz.

ALES sozel mantık konularını ogrenmeye hazır mısınızı O halde ALES sozel mantık soru bankası seti ile hem ALES sozel mantık konularına hem de ALES sozel mantık soru cozumlerini bu setle ogrenebileceksiniz.

Yayın Tarihi 2015-03-13
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.