8. Sınıf TEOG 1 Tum Dersler Soru Bankası

Yazar: Kollektif

ANAFEN YAYINLARI

Sevgili Ogrenciler,

Dunyadaki hızlı degisimle birlikte egitimde de onemli degisiklikler yasanmaktadır. Klasik egitim anlayısı, yerini coklu zeka ve gelisime acık bir egitim anlayısına bırakmıstır.

Hayata hazırlandıgınız bugunlerde hepiniz basarılı olmanın gayreti icindesiniz. Unutulmamalıdır ki gelecege yatırım ancak planlı bir calısmayla nitelik kazanır.

Anafen Yayınları olarak sizlerin beklentilerine cevap verebilecek yeni bir kitap hazırladık. Bilgilerinizi pekistirecek ve kalıcı hale getirecek olan bu kitap, Anafen Dershanelerinin uzman ogretmenleri tarafından hazırlanmıstır.

Kitapta Turkce, Matematik, Fen Bilimleri, T.C.Inkılap Tarihi ve Ataturkculuk, Din Kulturu ve Ahlak Bilgisi ve Ingilizce derslerine ait ozgun soru kalıplarında ve tamamen MEB’ nin yeni mufredatına uygun sorular bulunmaktadır.Sorular gereksiz bilgilerden, ayrıntılardan uzak ve ogrencilerin yas grubuna uygun sadelikte kaleme alınmıstır.

Kitapta ogrencilerin dikkatini cekmek ve konuyu daha iyi odaklanmaları saglamak icin rengarenk tasarımlar ve grafikler kullanılmıstır.

Hayatta hep basarmanız temennisiyle.

Yayın Tarihi 2014-08-29
ISBN 6059957038
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 320
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi 1. Hm. Kagıt
Boyut 19 x 27 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.