6.Sınıf Taktik Matematik Akıllı Kartlar Oyunu

Yazar: Tugcan Tuzkaya

DELTA KULTUR YAYINEVI

– 70 Adet Soru Kartı (300 gr selefonlu)
– 10 Adet Sans Kartı (300 gr selefonlu)
– 1 Adet Oynama Zemini (300 gr selefonlu)
– Cevap Kitapcıgı (4 Renk-20 Sayfa)
– 1 Adet Kum Saati
– 4 Adet Renkli Piyon (Plastik)

Tak&Tik Matematik, Milli Egitim Bakanlıgı mufredatına uygun hazırlanmıs, 5., 6., 7. ve 8. sınıf ogrencilerinin matematigi oynayarak ogrenmelerini ve keyifli vakit gecirmelerini saglayan akıllı kartlar oyunudur.
Tak&Tik Matematik olarak, matematik kavramlarını cocuklarımıza eglenceli yontemlerle vermeyi amaclıyoruz. Bu yontemin, matematigi gercek hayatla iliskilendirmede onlar icin faydalı olacagını biliyoruz.
Tak&Tik Matematik Akıllı Kartlar Oyunu’nu, Milli Egitim Bakanlıgı mufredatına uygun bicimde hazırladık. Her bir soru icin elde edilecek kazanımları bilimsel, teknolojik ve toplumsal gelismeleri dikkate alarak olusturduk.
Sorular, analitik dusunme becerileriyle 21. yuzyıl becerilerini gelistirecek sekilde duzenlenmis; icerik okuma, algılama ve uygulamayı kolaylastıracak, ogrencilerimize esneklik saglayacak sekilde sadelestirilmistir.
Sayılarla sekillerin dans ettigi, kendine ozgu dili ile gizemli bir sanat olan Tak&Tik Matematik, cocuklara rakamlardaki eglenceli iliskileri gosterecek ve rakamların birer oyuncak oldugunu fark etmelerini saglayacak.
Cantaya, cebe sıgacak olcusu, saglam ve kaliteli malzemesiyle cocuklar oyunumuzu okulda, evde, tatilde, arabada kısacası her yerde arkadaslarıyla, ogretmenleriyle ve aileleri ile rahatca oynayabilecekler.
Tak&Tik Matematik Akıllı Kartlar Oyunu, Delta Kultur Yayınları tarafından Turkiye’de tasarlanmıs ve uretilmistir. Oyun iceriginde kullanılan malzemelerin %90’ı geri donusebilir niteliktedir.

Yayın Tarihi 2013-10-01
ISBN 6055183264
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 8 x 11 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.