2014 Yazarlar Ajandası

Yazar: UC HARF YAYINCILIK

Turkiye’nin en buyuk kitabevi olma ozelligini koruyan Kitapyurdu.com; 2013 yılı icerisinde cok okunan yazarların kısa ozgecmislerinin bir arada ve alfabetik olarak sunuldugu 2014 Yazarlar Ajandası’nı tum kitapkurtlarına takdim ediyor. ‘2014 Yazarlar Ajandası’ adıyla sınırlı sayıda basılan ajandada sadece Kitapyurdu’nda cok okunan yazarlarımız yok. Gun gun edebiyat olaylarının gorulebildigi gibi; onemli gun ve haftaların da bulundugu bir “tarihli defter”
Ayrıca, 2014 Yazarlar Ajandası’nda yer alan yazarların kultur ve sanatta otorite isimlerin yer alması bir yana; 2013 yılı icerisinde gundemdeki isimlerinden ve cokca soz edilen medyatik kisilerin de yer aldıgı goruluyor.
Ajanda icin “unutulmaması icin gerekli notları yazmaya yarayan takvimli defter, andac” diyor, Turk Dil Kurumu Sozlugu. Biliyoruz ki; Takvimi 31.Aralık gununu gosteren her ajanda bir anılar defteridir. Defterlerimiz takvimli, takvimlerimiz defterli olsa, yasadıklarımızı anımsar, yasayacaklarımızı unutmazdık hic. Bir ajandanın ilk gununu yasayıp bitiren icin hem onunde ve hem de ardında bekleyen isler, bulusmalar, sozler, kutlamalar, ziyaretler ve daha nicesi olacaktır. Cunku belgelerin saklandıgı once gelecek gunleri duzenleme cabasında bir akıl defteri, o gunler yasandıktan sonra ise bir anı defterine donusur. Aklınızdan, basınızdan, icinizden gecenleri; hatırladıklarınızı, unutmak istemediklerinizi, hasretini cektiklerinizi ve izlenimlerinizi yazmanız umuduyla…
Ya unutmak istediklerimizı
 

Derleyici: Ilhan Efe
Yayın Tarihi 2013-11-26
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 11 x 19 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.