10.Sınıf Arapca Yardımcı Kitap

Yazar: Zafer Hemek

HUNER YAYINEVI

Calısma, bu alanda bu icerigiyle ilk ve tek olup; IHL 10. sınıf arapca mufredatı esas alınarak ders kitabında yer alan her unitedeki dilbilgisi kuralları ogrencilerimizin anlayacagı sekilde yazılmıs, ogrencilerin pratik konusmalarını gelistirecek metinlerle desteklenmistir.

Ozellikle her unite sonunda testlere yer verilmis, bu testler ayrıntılı cozumlenerek, ogrencilerin yanlıs yapabilecekleri yerlere dikkat cekilmis, soru yoluyla ogrenme ve ogretme teknigi uygulanmıstır. Yine her unite sonundaki o unite ile ilgili yeni kelimelere ve anlamlarına yer verilerek ogrencilerin Arapca ogrenmesine katkı saglanmıstır.

IHL, Anadolu IHL ve Acık IHL Arapca dersleri icin vazgecilmez olacak bu kaynak, ogremenlerimizin isini kolaylastırıp kendilerine zaman kazandıracak ve ogrencilerimize faydalı olacaktır.

Kendi kendine Arapca ogrenenler, bu seri (9-10-11) ile Arapca konusunda onemli bir mesafe katedebileceklerdir.

Imam Hatip Ortaokulu, (Anadolu) Imam Hatip Lisesi, IHL Acık Lise, AOF- Ilahıyat Onlisans, Ozel Arapca Egitimi Veren Dershaneler, Kurslar, Halk Egitim Merkezi Arapca Dersleri, Kur’an Arapcasına Yeni Baslayanlar ve Kendi Kendine Arapca Ogrenmek Isteyenler… icin Arapca Yardımcı Kitabı

Yayın Tarihi 2013-09-01
ISBN 9944735520
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil ARAPCA,TURKCE
Sayfa Sayısı 192
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi 1. Hm. Kagıt
Boyut 16.5 x 24 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.